RBAS

BiSO

Ewidencja Gości

Ewidencjonowanie wizyt gości staje się nie tylko przydatne lecz wręcz konieczne. Pozwala budować bazę danych odwiedzających oraz ewidencjonować szczegółowo ich wizyty. Dzięki zapisowi informacji w bazie danych są one szybko dostępne w przejrzystej formie raportów. Przy zastosowaniu jednorazowych przepustek papierowych lub wielorazowych identyfikatorów plastikowych, poza ewidencją elektroniczną zyskujemy identyfikację wizualną gości co ułatwia  rozpoznawanie ich na obiekcie i w połączeniu z ewidencją elektroniczną wpływa na wzrost bezpieczeństwa.

Ewidencja Gości

Wariant BASIC

W tym wariancie proponujemy zastosowanie  identyfikacji wizualnej gości w postaci identyfikatorów plastikowych, wcześniej zadrukowanych uzgodnionym wzorem Klienta. Przy zastosowaniu trwałych kart plastikowych zakładamy ich wielokrotne wykorzystanie oraz konieczność egzekwowania zwrotu.

Ewidencja Gości

Wariant PLUS

W tym wariancie stosujemy jednorazowe etykiety papierowe (przepustki), zadrukowane  wzorem klienta i danymi gościa na specjalizowanych drukarkach etykiet (Brother, Epson), w czasie rejestracji wejścia. Dzięki zastosowaniu termodruku w najtańszym rozwiązaniu nie ma potrzeby używania innych materiałów eksploatacyjnych poza papierem co pozwala utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie.

SZKIC SYSTEMU

Ewidencja Gości Szkic Systemu

MODUŁY PROGRAMOWE

BiSO Goście Manager

Manager

Manager jest podstawowym elementem systemu. Umożliwia ewidencję danych o gościach oraz ich wizytach (tzw. księga gości). Pozwala rejestrować różne stany wizyt: planowane, w trakcie, zakończone oraz odwołane. Dzięki temu szybko dostępne są np.: informacje kto znajduje się na obiekcie oraz ilu wizyt możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Aplikacja służy także do projektowania wzorów przepustek (wariant PLUS), konfiguracji oraz raportowania.

Autorejestracja

Autorejestracja gości jest aplikacją uzupełniającą systemu ewidencji gości. Służy ona do samoobsługowej rejestracji wizyt przez gości na specjalizowanym stanowisku (info-kiosk lub stanowisko komputerowe). Po zainstalowaniu i konfiguracji program nie wymaga obsługi operatorskiej.

BiSO Goście Autorejestracja
Ekran Powitalny - BiSO Ewidencja Goście Welcome

Welcome

Welcome jest aplikacją uzupełniającą systemu ewidencji gości. Program wyświetla ekran powitalny dla gości wizytujących obiekt. Po zainstalowaniu i konfiguracji program nie wymaga obsługi operatorskiej..

ZALETY

Wzrost bezpieczeństwa

Zastosowanie przepustek papierowych lub kart plastikowych pozwala na szybką identyfikację wizualną gości co ułatwia ich rozpoznawanie i w połączeniu z ewidencją elektroniczną wpływa na wzrost bezpieczeństwa.

Funkcjonalne i przyjazne aplikacje

Łatwe w obsłudze, funkcjonalne i zgodne z RODO aplikacje okienkowe, nie wymagające specjalistycznych szkoleń. Krótki instruktaż wdrożeniowy umożliwia ich obsługę.

Szczegółowa ewidencja

W systemie można ewidencjonować wiele danych dotyczących gości i ich wizyt - w dużej mierze decyduje o tym Użytkownik poprzez odpowiednią konfigurację.

Obsługa wielu recepcji

Z praktycznego punktu widzenia nie ma ograniczenia w liczbie nadzorowanych przez system recepcji obsługowych lub samodzielnych punktów rejestracji (info-kioski).

Obsługa wielu wzorów przepustek

Dzięki prostemu menadżerowi projektowania możesz tworzyć wiele wzorów nadruku przepustek jednorazowych, różnych np. dla działów lub biura i produkcji.

Niski koszt eksploatacji

Oferta nasza jest skalowalna, cena zależy od wielkości organizacji. Po zakupie nie ma dodatkowych ukrytych kosztów, licencje aplikacji są w tym rozwiązaniu tzw. "wieczyste".

Zerknij także na ciekawe case study

Scroll to Top