seg-1920-300

Ewidencja Gości

Ewidencjonowanie wizyt gości staje się w obecnych czasach nie tylko przydatne lecz wręcz konieczne. Pozwala budować bazę danych osób odwiedzających oraz ewidencjonować szczegółowo ich wizyty (np.: datę i czas wejścia i wyjścia, cel wizyty, dane osoby odwiedzanej). Dzięki zapisowi tych informacji w komputerowej bazie danych są one dostępne dla administratora obiektu (biura) w szybkiej i przejrzystej formie różnorodnych zestawień i raportów. Przy zastosowaniu ekonomicznych, jednorazowych identyfikatorów papierowych lub wielorazowych identyfikatorów plastikowych poza ewidencją komputerową wizyt zyskujemy identyfikację wizualną gości. Pozwala to na rozpoznawanie gości na terenie obiektu a także w połączeniu z ewidencją elektroniczną danych o gościach i ich wizytach znacznie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Podstawowym elementem systemu jest program komputerowy BiSO Goście. Umożliwia on ewidencję danych o gościach oraz ewidencję ich wizyt na obiekcie. Pozwala ewidencjonować kilka stanów wizyt: planowane, w trakcie, zakończone, zamknięte oraz odwołane. Dzięki temu szybko dostępne są informacje kto znajduje się w danym momencie na obiekcie oraz ilu wizyt możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Rozbudowane filtry danych umożliwiają operatorowi wybranie informacji z dowolnego okresu z dokładnością do konkretnego gościa oraz stanu wizyty.

Oferowane warianty systemu

GOŚCIE BASIC – w tym przypadku proponujemy zastosowanie do identyfikacji wizualnej gości kart plastikowych, wcześniej zadrukowanych uzgodnionym wzorem Klienta. Przy zastosowaniu trwałych kart plastikowych zakładamy ich wielokrotne wykorzystanie (konieczność egzekwowania zwrotu).

GOŚCIE PLUS – tu proponujemy zastosowanie jednorazowych etykiet papierowych zadrukowanych wzorem graficznym i danymi gościa w czasie rejestracji wejścia na specjalizowanej drukarce termicznej. Na etykiecie jednorazowej oprócz danych personalnych gościa możemy umieścić termin ważności przepustki co pozwoli zorientować się ochronie czy przebywanie gościa na terenie obiektu jest upoważnione czy też nie (jeśli wymogi bezpieczeństwa wymagają takich działań). Dzięki zastosowaniu druku termicznego i specjalizowanych etykiet nie ma potrzeby stosowania innych materiałów eksploatacyjnych niż etykiety (nie ma folii) – pozwala to utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie.

RBAS-BiSO-Goscie-stanowisko1

Zalety systemu

  • Pełna ewidencja wizyt gości oraz ich danych – koniec z nieczytelnymi bazgrołami w zeszytach!
  • Wzrost bezpieczeństwa na obiekcie dzięki wizualnej identyfikacji i rejestracji.
  • Obsługa wielu recepcji (punktów rejestracji gości).
  • Recepcje z rejestracją obsługową lub pozwalające na samodzielną rejestrację gości (info-kiosk).
  • Obsługa wielu wzorów nadruku przepustek jednorazowych.
  • Funkcjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie.
  • Niski koszt zakupu systemu i eksploatacji.
  • Integracja z innymi systemami RBAS (ewidencja czasu pracy, ewidencja kluczy..).


Polecamy dodatkowy program wyświetlający ekrany powitalne dla gości: Welcome

Warto zobaczyć także program do samoobsługowej rejestracji gości: Autorejestracja

Zerknij także na ciekawe success story: Ewidencja gości dla wymagających

pdf3
Ewidencja Gości