RBAS

BiSO

Ewidencja Kluczy

Pomimo dużego postępu jaki nastąpił w ostatnich latach, nie udało się wyeliminować z użycia kluczy mechanicznych i w najbliższym czasie raczej nam to nie grozi. W dużych urzędach czy też firmach są ich setki a niejednokrotnie ponad tysiąc. Kontrola obiegu kluczy wydaje się więc czymś niezbędnym. Ewidencja kto i kiedy pobrał, kto i kiedy zwrócił – temu właśnie służy proste i bardzo funkcjonalne rozwiązanie jakim jest system BiSO Klucze. Nasz produkt jest alternatywą dla drogich systemów jakimi są dyspensery kluczy.

SZKIC SYSTEMU

Ewidencja Kluczy - Szkic Systemu

MODUŁY PROGRAMOWE

BiSO Klucze Manager

Klucze

Aplikacja Klucze jest głównym (i jedynym programowym) elementem systemu. Służy ona do ewidencji i zarządzania obiegiem kluczy (kontrola kluczy). Do identyfikacji pracowników  i kluczy wykorzystywane są odpowiednio karty i breloki  RFID (zbliżeniowe, różnych typów: Mifare, Unique, HID, HiTag..). Aplikacja  pozwala prowadzić ewidencję kartotek struktury organizacyjnej, pracowników, kluczy i grup kluczy oraz rejestrację operacji z kluczami (wydawanie, zwrot).

Typy rejestracji

BiSO Klucze - wydanie

ZALETY

Wzrost bezpieczeństwa

Elektroniczne przypisanie wydania konkretnej osobie sprzyja dbałości o kontrolę nad kluczami co wpływa na wzrost bezpieczeństwa szczególnie mienia.

Obsługa wielu recepcji

Z praktycznego punktu widzenia nie ma ograniczenia w liczbie nadzorowanych przez system recepcji z kluczami.

Szczegółowo ewidencjonowany obieg kluczy

Dzięki identyfikacji RFID i rejestracji komputerowej wiadomo kto i kiedy klucz pobrał oraz kto i kiedy go zwrócił.

Funkcjonalne i przyjazne aplikacje

Łatwa w obsłudze i funkcjonalna aplikacja okienkowa, nie wymagająca specjalistycznych szkoleń. Krótki instruktaż wdrożeniowy umożliwia obsługę.

Możliwość wykorzystania kart pracowników z systemów RCP/KD

Obsługujemy różne technologie kartowe (Unique, Mifare, HID Prox..) co pozwala wykorzystać posiadane przez Klienta karty z innych systemów.

Niski koszt eksploatacji

Oferta nasza jest skalowalna, cena zależy od wielkości organizacji. Po zakupie nie ma dodatkowych ukrytych kosztów, licencje aplikacji są w tym rozwiązaniu tzw. "wieczyste".

Zerknij także na internetową wersję:

Scroll to Top