RBAS

BiSO

Kontrola Dostępu

Systemy Kontroli Dostępu to dziś niezbędne elementy systemów bezpieczeństwa funkcjonujących w przedsiębiorstwach a także administracji. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom i elastycznemu oprogramowaniu rozwiązania nasze mogą być stosowane w różnej wielkości organizacjach, zarówno pod względem liczby pracowników, liczby punktów kontroli jak i liczby ich lokalizacji.

RBAS BiSO KD

Dostarczane przez nas rozwiązania Kontroli Dostępu zapewniają ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń (pokoje, szatnie, serwerownie, pomieszczenia kasowe..) oraz obszarów (parkingi, hale produkcyjne, magazyny..). Poprzez ograniczenie dostępu oraz rejestrację zdarzeń znacząco poprawia się bezpieczeństwo osób i mienia na kontrolowanym obszarze. Rozbudowany system profili dostępu umożliwia bardzo precyzyjnie określenie praw dla osoby. Możemy to robić z dokładnością do jednej przegrody wyznaczając dodatkowo do trzech różnych przedziałów siatki czasowej (okresy dopuszczalnego przejścia), indywidualnie na każdy dzień tygodnia.

Centralka Kontrola Dostępu
Czytniki RFID Kontroli Dostępu

Dzięki wykorzystaniu uniwersalnych kart/breloków zbliżeniowych (Mifare, HID, Unique..) przypisanych do osób, korzystanie z systemu jest łatwe i wygodne. Przy zastosowaniu odpowiednich technologii, karty poza systemami kontroli dostępu mogą być stosowane także do logicznej kontroli dostępu do zasobów IT lub w szerszym zakresie do PKI (podpis elektroniczny, szyfrowanie..) oraz systemów takich jak ewidencja czasu pracy, system stołówek zakładowych, obiegu kluczy, kontroli zleceń itp. Możliwe jest także wykorzystanie w rozwiązaniach biometrii np. w postaci templetów odcisków palców osób. Do zarządzania systemem służy funkcjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie użytkowe RBAS BiSO KD Manager oraz moduły dodatkowe (Monitorowanie, Motor komunikacyjny, MsgSender). Różnorodne profile dostępu do aplikacji pozwalają na udostępnienie zarządzania całością (administrator) lub tylko wybraną częścią systemu.

Kontrola Dostępu Aplikacja

CECHY I ZALETY

Wzrost bezpieczeństwa na obiekcie

Skalowalne rozwiązanie dla organizacji różnej wielkości

Rozbudowane funkcjonalnie i przyjazne oprogramowanie zarządzające.

Różnorodne technologie auto-id (Unique, Mifare, Hitag, HID, biometria).

Integracja z innymi systemami RBAS (jeden identyfikator, jedna baza)

Niski koszt eksploatacji

Scroll to Top