RBAS

O RBAS

Firma „Rozwiązania Biznesowe Andrzej Smętek” (RBAS) powstała w roku 2006 w Warszawie. Działamy na terenie całego kraju. Zakres naszej oferty dzielimy na trzy grupy: dostarczanie rozwiązań systemowych z zakresu bezpieczeństwa i wspomagania procesów biznesowych, wytwarzanie profilowanego oprogramowania oraz doradztwo w projektach wykorzystujących automatyczną identyfikację. Kompleksowe, nowoczesne i funkcjonalne systemy budujemy w oparciu o własne, wytworzone komponenty (np. oprogramowanie) jak również produkty uznanych, światowych producentów takich jak ZKTecoAxis, Brother, Evolis czy Identive (SCM). Poza dostawą gotowych systemów zajmujemy się także wytwarzaniem profilowanych rozwiązań zaspokajających specyficzne potrzeby Klientów, przy ścisłej z Nimi współpracy. Dzięki temu „Trafiamy w cel potrzeb” naszych Klientów .

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem systemu wykorzystującego automatyczną identyfikację, karty identyfikacyjne, biometrię.. i nie wiesz jak się do tego zabrać? Napisz do nas kilka zdań o swojej potrzebie i podaj dane kontaktowe. Chętnie podejmiemy współpracę i z pewnością pomożemy. Jeśli jesteś instalatorem systemów auto-id (RCP, KD, CCTV..) to świetnie trafiłeś ponieważ mamy dla Ciebie świetną ofertę i bardzo atrakcyjne warunki współpracy – zapraszamy!.

OFERTA

Oprogramowanie

Software

Wytwarzanie oprogramowania to jeden z głównych elementów aktywności biznesowej RBAS. Aplikacje i narzędzia programistyczne tworzymy zarówno na potrzeby naszych rozwiązań systemowych jak również jako outsourcing. Zapewniamy atrakcyjne warunki realizacji w szczególności krótkie terminy.

Systemy

Szeroka gama gotowych rozwiązań systemowych z zakresu automatycznej identyfikacji takich jak Ewidencja Czasu Pracy, Kontrola Dostępu, Ewidencja Gości, Ewidencja Kluczy, Kontrola Zleceń, Systemy Stołówkowe dla Szkół i Zakładów, Systemy Biletowe, Systemy Obsługi Głosowań i inne.

Doradztwo

Zapraszamy do korzystania z naszych usług doradczych. Ponad dwudziestoletnia praktyka osób związanych z RBAS, zdobyta przy wdrożeniach unikalnych w skali kraju rozwiązań może być bardzo pomocna w realizowanych przez Państwa projektach z zakresu automatycznej identyfikacji.

Jesteśmy dostępni:
Poniedziałek – Sobota
9:00 – 20:00

+48 535 773 531

Scroll to Top