RBAS

BiSO

Kontrola Zleceń

Proste i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie służące do ewidencji i kontroli zleceń serwisowych lub produkcyjnych wykonywanych w przedsiębiorstwie.

W ramach rozwoju naszego pakietu oprogramowania BiSO (Bezpieczna i Sprawna Organizacja), oddajemy do Państwa dyspozycji kolejny jego moduł Kontrola Zleceń służący do ewidencji i kontroli realizacji wszelkiego rodzaju zleceń serwisowych lub produkcyjnych. Moduł ten może być elementem dodatkowym do ewidencji czasu pracy i/lub kontroli dostępu jak również samodzielną aplikacją (systemem). System kontroli zleceń składa się z aplikacji RBAS BiSO Zlecenia, przemysłowych terminali do rejestracji prac nad poszczególnymi zleceniami oraz identyfikatorów RFID pracowników (Mifare, Unique..). Terminale te, to przemysłowe komputery panelowe z ekranem dotykowym, wysokiej jakości, przewidziane do pracy w trudnych warunkach hal usługowo-produkcyjnych czy warsztatów. 

System świetnie nadaje się do zastosowania we wszelkiego rodzaju warsztatach usługowych (np. stacje napraw samochodów, zakłady remontowe..) jak i zakładach produkcyjnych, wykonujących np.: duże gabarytowo lub złożone produkty (elementy konstrukcji, kotły, silniki, maszyny przemysłowe itp.).

Kontrola Zleceń Program
KZ Program Czas Prac Zlecenia
KZ Program Prace Zlecenia

CECHY I ZALETY

Nieograniczony katalog typów zleceń – gwarancyjne, pogwarancyjne, wewnętrzne.. - definiuje użytkownik wg specyfiki zakładu

Nieograniczony katalog typów prac - definiuje użytkownik wg specyfiki zakładu

Rozbudowane raportowanie o czasie wykonywania poszczególnych prac zlecenia jak i całego zlecenia

Wykorzystanie kodów kreskowych do szybkiej identyfikacji prac oraz kart RFID do identyfikacji pracowników

Skalowalność umożliwia zastosowanie zarówno w małych jak i dużych zakładach

Prosta obsługa terminali do rejestracji prac jak i aplikacji zarządzającej

Zerknij na inne moduły pakietu BiSO

Scroll to Top