RBAS

BiSO

Ewidencja Czasu Pracy

Znana także jako Rejestracja Czasu Pracy to dziś niezbędny element systemów wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw czy urzędów administracji. Dzięki zaawansowanym technologiom i rozbudowanej parametryzacji nasze rozwiązania mogą być stosowane w różnej wielkości organizacjach, zarówno pod względem liczby pracowników, liczby punktów rejestracji godzin pracy jak i liczby ich lokalizacji (wieloobiektowe wdrożenia).

RBAS BiSO ECP

Oferowany przez RBAS system ewidencji czasu pracy pozwala na naliczenie wymaganych przepisami prawa wielkości dotyczących czasu pracy jak np.: zaliczony czas pracy, praca w godzinach nadliczbowych, nocnych, praca w niedzielę i święta itp. Dodatkowo rozwiązania nasze umożliwiają rejestrację i naliczanie wyjść prywatnych (nie zaliczanych do czasu pracy), wyjść służbowych w czasie pracy (zaliczane do czasu pracy), spóźnienia oraz ewidencję tzw. nieobecności planowanych takich jak delegacje, szkolenia, zwolnienia lekarskie itp. W dostarczanych rozwiązaniach, w części sprzętowej  stosujemy znakomite terminale RCP firmy ZKTeco (rfid, biometria) natomiast oprogramowanie systemu jest naszej produkcji.

Rejestrator rejestracji czasu pracy
Rejestrator Czasu Pracy iClock360-RFID

Dzięki wykorzystaniu uniwersalnych kart/breloków zbliżeniowych przypisanych do osób, korzystanie z systemu jest łatwe i wygodne. Przy zastosowaniu odpowiednich technologii, karty poza systemami ewidencji czasu pracy mogą być stosowane także do logicznej kontroli dostępu do zasobów IT lub w szerszym zakresie do PKI (podpis elektroniczny, szyfrowanie..) oraz systemów takich jak obsługa stołówek zakładowych, kontrola dostępu, ewidencja kluczy, kontrola zleceń, stołówka firmowa itp. Możliwe jest także wykorzystanie w rozwiązaniach biometrii np. w postaci templetów odcisków palców osób. Do zarządzania systemem służy funkcjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie Manager oraz moduły dodatkowe (Monitorowanie, Motor komunikacyjny, MsgSender). Różnorodne profile dostępu do aplikacji pozwalają na udostępnienie zarządzania całością (administrator) lub tylko wybraną częścią systemu.

Ewidencja Czasu Pracy - Program Manager

CECHY I ZALETY

Wzrost dyscypliny pracy

Wypełnienie wymogu ewidencji jaki spoczywa na pracodawcy

Skalowalne rozwiązanie dla organizacji różnej wielkości

Różnorodne technologie auto-id (Unique, Mifare, Hitag, HID, biometria).

Możliwość integracji z zewnętrznymi systemami np. kadry i płace

Rozbudowane funkcjonalnie i przyjazne oprogramowanie zarządzające.

Integracja z innymi systemami RBAS (jeden identyfikator, jedna baza)

Niski koszt eksploatacji

POLECAMY

Case Study

Ewidencja czasu pracy z rejestracją obrazu.

Rozwiązanie

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze systemu.

Prawo

Wybrane aspekty prawne dotyczące ECP.

Biometria

Zastosowanie biometrii w systemach ECP.

Scroll to Top