RBAS

WebSEG

Księga Gości z Ankietowaniem

Elektroniczne ewidencjonowanie wizyt gości to obecnie powszechna już praktyka. Okazuje się jednak, że Klienci coraz częściej potrzebują dodatkowej funkcjonalności jaką jest możliwość ankietowania gości i to właśnie zapewnia nasze rozwiązanie WebSEG, które oparte jest na serwisie www. W przypadku subskrypcji wystarczy ją zamówić i można korzystać z systemu, nie ma instalacji u Klienta – wystarczy, że masz przeglądarkę internetową i wszystko gotowe do eksploatacji.

SZKIC SYSTEMU

WebSEG - Szkic Księga Gości
WebBiSO Menu

Webowa Księga Gości

WebSEG jest nową, internetową (serwis WWW) wersją naszej flagowej aplikacji BiSO Ewidencja Gości. Posiada podstawową funkcjonalność analogiczną do wersji desktop tzn. możliwość ewidencji danych o gościach oraz ich wizytach (w tym różne stany wizyt: planowane, w trakcie, zakończone oraz odwołane) a także dodatkową, opcjonalną funkcjonalność związaną z ankietowaniem gości (tworzenie ankiet oraz instrukcji, “podpinanie” ankiet i instrukcji pod wizyty, raportowanie wyników w oparciu o wypełnione ankiety). Aplikacja może działać jako samodzielny moduł pakietu WebBiSO lub wspólnie z aplikacją WebSEK (ewidencja kluczy).

Aplikacja WebSEG jest subskrybowana. Korzystanie z niej – ogólnie systemu, nie wymaga instalacji aplikacji na komputerach Użytkowników. To co Użytkownik potrzebuje do korzystania z systemu w najprostszej wersji to zakup usługi (roczna subskrypcja), dostęp do internetu oraz przeglądarka internetowa. Praca z systemem jest prosta i intuicyjna, osobom z przeciętną znajomością obsługi komputera nie powinna sprawić problemu. Dodatkowo obsługę ułatwia wbudowana pomoc, w której można znaleźć wiele przydatnych informacji. Dzięki architekturze w formie serwisu WWW rozwiązanie świetnie nadaje się do zastosowania w organizacjach posiadających wiele obiektów (lokalizacji) nawet rozproszonych na dużym obszarze (ważne aby były w zasięgu sieci web).

WebSEG Ewidencja Gości Start wizyty

ZALETY

Pełna ewidencja elektroniczna wizyt gości, ich danych oraz wypełnionych ankiet

Przyjazne w obsłudze oprogramowanie oparte na serwisie WWW, dostęp przez przeglądarkę

Elastyczne projektowanie ankiet - wybór 1 z N, X z Y, odpowiedź tekstowa, linki, multimedia..

Obsługa wielu recepcji ewidencji gości oraz punków autorejestracji gości

Możliwość planowania wizyt przez pracowników

Niski koszt wdrożenia i eksploatacji, subskrypcja aplikacji

Zerknij także na

Scroll to Top