kz-1920-300

Kontrola Zleceń

W ramach rozwoju naszego pakietu oprogramowania BiSO (Bezpieczna i Sprawna Organizacja), oddajemy do Państwa dyspozycji kolejny jego moduł służący do kontroli zleceń. Moduł ten może być elementem dodatkowym do ewidencji czasu pracy i/lub kontroli dostępu jak również samodzielną aplikacją (systemem). System kontroli zleceń składa się z aplikacji RBAS Zlecenia oraz przemysłowych terminali do rejestracji prac nad poszczególnymi zleceniami. Terminale te to przemysłowe komputery panelowe z ekranem dotykowym, wysokiej jakości, przewidziane do pracy w trudnych warunkach hal usługowo-produkcyjnych. System świetnie nadaje się do zastosowania we wszelkiego rodzaju warsztatach usługowych (np. stacje napraw samochodów, zakłady remontowe..) jak i zakładach produkcyjnych, wykonujących np.: duże gabarytowo lub złożone produkty (elementy kontrukcji, kotły, silniki, maszyny przemysłowe..).

ecpkdsoft

Cechy systemu

  • Nieograniczony katalog typów zleceń – gwarancyjne, pogwarancyjne, wewnętrzne, inne (definiuje użytkownik wg specyfiki zakładu).
  • Nieograniczony katalog typów prac (definiuje użytkownik wg specyfiki zakładu).
  • Rozbudowane raportowanie o czasie wykonywania poszczególnych prac zlecenia jak i całego zlecenia (zarówno w rozbiciu na prace jak i na pracowników).
  • Wykorzystanie kodów kreskowych do szybkiej identyfikacji prac.
  • Prosta obsługa terminali do rejestracji prac jak i aplikacji zarządzającej.
  • Skalowalność, która umożliwia zastosowanie zarówno w małych jak i dużych (np.: wieloobiektowych) zakładach.


kzraport1


kzraport2


pdf3
Kontrola Zleceń