Autorejestracja gości

Autorejestracja jest aplikacją uzupełniającą Systemu Ewidencji Gości z pakietu BiSO. Służy ona do samodzielnej rejestracji startu i ewentualnie końca wizyty przez Gości. Najczęściej jest to oprogramowanie specjalizowanego info-kiosku, wyposażonego w ekran dotykowy lub klawiaturę i myszkę oraz opcjonalnie w drukarkę przepustek papierowych i skaner kodów kreskowych.

autorej-kiosk

W systemie może funkcjonować wiele aplikacji Autorejestracja, połączonych sieciowo, z centralną bazą danych. Jendak w najprostszym przypadku, baza i komplet aplikacji użytkowych mogą być zainstalowane na jednym urządzeniu. W połączeniu z aplikacją Goście (program do zarządzania i rejestracji obsługowej wizyt) oraz aplikacją Welcome (wyświetlanie ekranu powitalnego) stanowi stanowią kompleksowe narzędzie do obsługi wizyt gości w organizacji. Niezwykle proste i intuicyjne funkcje programu Autorejestracja pozwolą nawet osobom niezaznajomionym z techniką komputerową na dokonanie prawidłowej rejestracji startu i ewentualnie końca wizyty.

Poniżej przedstawiono ekran główny aplikacji z przyciskami wyboru jednego z typu operacji tzn. wejścia lub wyjścia na/z obiektu. Wygląd formularza ekranu głównego (jak i dwóch pozostałych tj. rejestracji wejścia i wyjścia) jest w dużym stopniu sparametryzowany i pozwala Użytkownikowi na zmianę kolorystyki, wielkości czcionek, obrazu tła i loga, wielkości paneli z treścią itd/itp.

autorej-form

Zerknij także na ciekawe success story : Ewidencja gości dla wymagających

pdf3
Ewidencja Gości