BiSO Ewidencja Gości

Ewidencjonowanie wizyt gości staje się w obecnych czasach nie tylko przydatne lecz wręcz konieczne. Pozwala budować bazę danych osób odwiedzających oraz ewidencjonować szczegółowo ich wizyty (datę i czas wejścia i wyjścia, cel wizyty, dane gościa, dane osoby odwiedzanej). Dzięki zapisowi informacji w bazie danych są one dostępne w szybkiej i przejrzystej formie zestawień i raportów. Przy zastosowaniu  jednorazowych przepustek papierowych lub wielorazowych identyfikatorów plastikowych, poza ewidencją komputerową zyskujemy identyfikację wizualną gości. Pozwala to na rozpoznawanie gości na terenie obiektu a także, w połączeniu z ewidencją elektroniczną danych o gościach i ich wizytach, znacznie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Podstawowym elementem systemu jest program komputerowy BiSO Goście Manager. Umożliwia on ewidencję danych o gościach oraz ich wizyt na obiekcie. Pozwala ewidencjonować kilka stanów wizyt: planowane, w trakcie, zakończone, zamknięte oraz odwołane. Dzięki temu szybko dostępne są informacje kto znajduje się w danym momencie na obiekcie oraz ilu wizyt możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Rozbudowane filtry danych umożliwiają szybkie wybranie informacji z dowolnego okresu z dokładnością do konkretnego gościa oraz stanu wizyty.

Warianty rozwiązań

GOŚCIE BASIC

W tym wariancie proponujemy zastosowanie do identyfikacji wizualnej gości kart plastikowych, wcześniej zadrukowanych uzgodnionym wzorem Klienta. Przy zastosowaniu trwałych kart plastikowych zakładamy ich wielokrotne wykorzystanie (konieczność egzekwowania zwrotu).

GOŚCIE PLUS

W tym wariancie proponujemy zastosowanie jednorazowych etykiet papierowych, zadrukowanych wzorem graficznym użytkownika i danymi gościa w czasie rejestracji wejścia, na specjalizowanej drukarce. Dzięki zastosowaniu druku termicznego i specjalizowanych etykiet nie ma potrzeby stosowania innych materiałów eksploatacyjnych niż papier (nie ma folii) – pozwala to utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie.

RBAS-BiSO-Goscie-stanowisko1

Zalety systemu

Szczegółowa ewidencja danych o gościach oraz wizytach na obiekcie

Wzrost bezpieczeństwa na obiekcie

Obsługa wielu recepcji oraz punktów autorejestracji (infokioski)

Funkcjonalne i przyjazne w obsłudze aplikacje zgodne z RODO

Obsługa wielu wzorów przepustek jednorazowych

Niski koszt wdrożenia systemu oraz jego eksploatacji

Moduły uzupełniające

Zerknij także na ciekawe success story
Ewidencja gości dla wymagających

pdf3Broszura Ewidencja Gości