Ciekawe wdrożenia
Stołówka z serwisem zamówień WWW W roku 2018 dokonaliśmy znaczącego rozwoju naszej flagowej aplikacji jakim jest RBAS Stołówka. Standardowe do tego roku rozwiązanie zostało rozbudowane o nowe funkcje i aplikacje - w szczególności serwis zamówień internetowych. Więcej..
Niepodważalna dokumentacja czasu pracy System ewidencji czasu pracy na karty zbliżeniowe z dodatkową rejestracją on-line obrazu z kamery przemysłowej Axis. Wdrożenie wieloobiektowe, rozproszone na terenie całego kraju, z centralną bazą danych SQL. Więcej..
Ewidencja wizyt gości dla wymagających Niezwykle rozbudowany system ewidencji gości z rejestracją wejść do strefy "zwykłej" (ogólnodostępnej) oraz zastrzeżonej. Idealne rozwiązanie dla instytucji o charakterze militarnym ale także np. dostawców usług hostingowych czy też innych organizacji posiadających strefę specjalną. Więcej..
Elektroniczna portmonetka na stołówce System sprzedaży produktów w stołówce zakładowej z wykorzystaniem lokalnej, elektronicznej portmonetki oraz kart zbliżeniowych z systemu ewidencji czasu pracy i kontroli dostępu. W tym przypadku elektroniczna portmonetka pracowników rozliczana jest w cyklu miesięcznym. Więcej..